O nas

Poznaj Progamed

Progamed to profesjonalny gabinet rehabilitacji oraz centrum medyczne, w których wysoko wykwalifikowany i przyjazny personel zapewni Państwu kompleksową i profesjonalną opiekę. Progamed oferuje również specjalistyczne konsultacje lekarskie w poradniach: neurologicznej, neurochirurgicznej, ortopedycznej, urologicznej, endokrynologicznej, psychiatrycznej, dietetycznej.

Stosujemy najbardziej uznawane i sprawdzone metody terapeutyczne o wysokiej skuteczności a gabinety wyposażyliśmy w sprzęt rehabilitacyjny najnowszej generacji. Czynniki te pozwalają nam na zaoferowanie szerokiej gamy zabiegów by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów. 
Dbamy nie tylko o Państwa zdrowie, ale również o lepsze samopoczucie. Zapewniamy skuteczną terapię i gwarantujemy wysoki komfort leczenia.
Wiedza i umiejętności, profesjonalizm i sprawdzone metody rehabilitacji, nowoczesne technologie i najwyższe standardy oraz miła obsługa sprawiają, że Progamed należy do grona najlepszych gabinetów rehabilitacyjnych w Krakowie.

Galeria