Neurolog

lek. med. Wojciech Koźmiński

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Mam za sobą kilkumiesięczny staż neurologiczny w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu oraz wieloletnią praktykę neurologiczną szpitalną i ambulatoryjną.

Posiadam certyfikat Pracowni Neurofizjologii Klinicznej Katedry i Kliniki Neurologii UJCM umożliwiający wykonywanie badań elektrofizjologicznym EMG/ENG. Obecnie pracuję na Oddziale Klinicznym Neurologii oraz Pracowni Elektrofizjologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Jestem neurologiem o dużym doświadczeniu klinicznym, zajmującym się pacjentami dorosłymi i dziećmi od lat 14. Oferuję diagnostykę i leczenie w kilku obszarach specjalistycznych z zakresu neurologii. Posiadam wszelkie konieczne kwalifikacje i pomagam w zakresie leczenia chorób mózgu oraz układu nerwowego.

Oferuję pomoc medyczną w zakresie diagnostyki zaburzeń i trudności oraz ich leczenia – poprzez oddziaływania farmakologiczne i terapeutyczne dostosowane do pacjenta i charakteru jego trudności. Oferuję zarówno pełne leczenie, jak i zapewniam możliwość jednorazowych konsultacji diagnostycznych. Konsultuję pacjentów również w języku angielskim.

progamed-neurolog-wojciech-kozminski

leczone zaburzenia: